Ons team

Persoonlijk klantcontact is belangrijk voor Hoist International. Wij denken graag met u mee over de uitdagingen en werkzaamheden waar u tegen aanloopt. Elke klant heeft zijn eigen key accountmanager tot zijn beschikking. Daarnaast is er een oproepdienst aanwezig die 24 uur per dag bereikbaar is voor calamiteiten en spoedprojecten.

Tot uw beschikking staan

Itzik Lugasy
General Manager
itzik.lugasy@hoist-international.com
+316 11 30 40 89

Alex Vos
Product Specialist & QESH
alex.vos@hoist-international.com
+316 14 20 40 27

Tony Atkinson
Teamleader Customer Services
tony.atkinson@hoist-international.com
+31 6 52 86 88 96

Fred de Haas
Projectmanager & Sales
fred.de.haas@hoist-international.com
+316 30 44 97 37

Rob Schaekens
Sales Representative
rob.schaekens@hoist-international.com
+316 46 59 05 10

Nicole Zoetmulder
Customer Service Representative
nicole.zoetmulder@hoist-international.com
+31 88 25 00 901

Robin Neef
Customer Service Representative
robin.neef@hoist-international.com
+31 88 25 00 903

Jolanda Christiaans
Financial Administration
jolanda.christiaans@hoist-international.com
+31 88 25 00 900

Wil je bij ons komen werken?

Hoist International heeft de volgende functies beschikbaar: