Contactpersonen

Persoonlijk klantcontact is belangrijk voor Hoist International. Wij denken graag met u mee over de uitdagingen en werkzaamheden waar u tegen aanloopt. Elke klant heeft zijn eigen key accountmanager tot zijn beschikking. Daarnaast is er een oproepdienst aanwezig die 24 uur per dag bereikbaar is voor calamiteiten en spoedprojecten.

Contactformulier Vestigingen

Zakelijke contacten Nederland

Itzik Lugasy - Managing Director

itzik.lugasy@hoist-international.com
+316 11 30 40 89

Christiaan de Vries - General Manager

christiaan.de.vries@hoist-international.com
+316 51 96 80 18

Alex Vos Product - Specialist & QESH

alex.vos@hoist-international.com
+316 14 20 40 27

Roel Onderwater - Account Manager

roel.onderwater@hoist-international.com
+31 6 44 53 76 42

Fred de Haas - Projectmanager & Sales

fred.de.haas@hoist-international.com
+316 30 44 97 37

Huub Bakker - Sales Manager

huub.bakker@zeevenhooven.nl
+316 51 03 04 99 

Nicole Zoetmulder - Customer Service Representative

nicole.zoetmulder@hoist-international.com
+31 88 25 00 901

Robin Neef - Customer Service Representative

robin.neef@hoist-international.com
+31 88 25 00 903

Jolanda Christiaans Financial Administration

jolanda.christiaans@hoist-international.com
+31 88 25 00 900

Gaby Westerbaan - HR-manager

gaby.westerbaan@hoist-international.com
+31 88 25 00 950

Contactpersonen Duitsland

Bernhard Rzesnik - Coördinator

bernhard.rzesnik@hoist-international.com
+49 160 97 94 67 96

Sung Lee - Technical Specialist

sung.lee@hoist-international.com
+49 160 97 94 67 96

Rob Schaekens - Account manager

rob.schaekens@hoist-international.com
+316 46 59 05 10