Ons team

Persoonlijk klantcontact is belangrijk voor Hoist International. Wij denken graag met u mee over de uitdagingen en werkzaamheden waar u tegen aanloopt. Elke klant heeft zijn eigen key accountmanager tot zijn beschikking. Daarnaast is er een oproepdienst aanwezig die 24 uur per dag bereikbaar is voor calamiteiten en spoedprojecten.

Tot uw beschikking staan

Itzik Lugasy
Managing Director
info@hoist-international.com
+316 11 30 40 89

Christiaan de Vries
Operations Manager
christiaan.de.vries@hoist-international.com
+316 51 96 80 18

Alex Vos
Product Specialist & QESH
alex.vos@hoist-international.com
+316 14 20 40 27

Mark Scholte
Account Manager
mark.scholte@hoist-international.com
+31 6 51 53 83 46

Stephan Toutsidis
Business Manager Deutschland
Hoist International GmbH
stephan.toutsidis@hoist-international.de
+49 151 – 412 77 198

Fred de Haas
Projectmanager & Sales
fred.de.haas@hoist-international.com
+316 30 44 97 37

Rob Schaekens
Sales Representative
rob.schaekens@hoist-international.com
+316 46 59 05 10

Robin Neef
Customer Service Representative
robin.neef@hoist-international.com
+31 88 25 00 903

Jolanda Christiaans
Financial Administration
jolanda.christiaans@hoist-international.com
+31 88 25 00 900

Gaby Westerbaan
HR-manager
gaby.westerbaan@hoist-international.com
+31 88 25 00 950

Vacature
Customer Service Representative
…@hoist-international.com
+31 88 25 00 901

Momenteel zijn er geen openstaande functies bij Hoist International.

Is je meest gewenste functie niet beschikbaar? Het staat je vrij om ons op elk moment een sollicitatie te sturen. Motiveer daarbij de redenen voor je sollicitatie en hoe ons bedrijf verder zal groeien door je bijdrage aan ons team.